У 2011 році "Лекс'Юс" виступила співзасновником благодійної організації «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги», з метою надання правової допомоги та створення загальнонаціональної стійкості та життєздатної мережі ефективного захисту вразливих верств населення, забезпечення рівного доступу до правосуддя, встановлення та укріплення верховенства права в Україні.

Коаліція виникла в колі однодумців з понад 100 благодійних, громадських, комерційних організацій, що розпочали співпрацю з 2010 року в межах проекту «Правова країна» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні «Правова країна», натхненні ідеями побудови ефективної системи надання безоплатної правової допомоги в Україні.

Партнер фірми, адвокат Роман Шурдук став Головою Правління Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги та обіймає посаду понад двох років. У 2011 році став переможцем Першої Національної Церемонії вручення відзнаки за активну діяльність у сфері pro bono в рамках Проекту «Правова країна».

Коаліція має три основні напрямки діяльності. Це – надання безоплатної правової допомоги (у сфері трудового, медичного права та захисту права приватної власності), підвищення правової обізнаності населення та правове лобіювання.

Pro bono та LEXJUS

Юридична допомога для суспільного блага є невід'ємною професійною складовою в діяльності сучасного юриста.

Важливим завданням нашої компанії є підвищення обізнаності українців про те, що безоплатна правова допомога в Україні існує, вона є якісною та ефективною.

Окрім інституційного благодійництва, партнери та юристи "Лекс'Юс" постійно беруть участь у захисті інтересів незахищених членів суспільства в судах, переважно у справах щодо захисту прав чорнобильців і військових пенсіонерів. Зокрема, значного резонансу набули справи щодо захисту інтересів відставних офіцерів - викладачів вищих військових навчальних закладів, де ми представили в суді і захистили 15 осіб (ведення судової практики в нашій компанії здійснює Партнер Групи, адвокат Андрій Гусак).

Здобувши значний досвід співпраці щодо надання безоплатної правової допомоги у представництві наших Клієнтів, налагодивши співробітництво юристів pro bono, громадських правозахисників та органів державної влади, ми ставимо перед собою завдання постійного вдосконалення системи надання безоплатної правової допомоги громадянам, відчуваючи при цьому свою професійну відповідальність та задоволення від роботи.

ШВИДКО ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

Терміново потрібна консультація? Залиште повідомлення у цій формі і ми з Вами зв'яжемося.