Посилення партнерського складу

Раді повідомити про приєднання до нашої команди нового партнера Романа Блажка. 

Роман має досвід юридичної роботи понад  15 років, з яких - 8 років спеціалізація  на податковому праві.  Адвокат з 2006 року.

Роман закінчив з відзнакою Київський національний університет імені Тараса Шевченка та отримав ступінь магістра права з відзнакою (LL.M.)  у Лондонському університеті (University of London).

До приєднання до "Лекс'Юс"  Роман очолював податкову практику відомої юридичної фірми “Алексєєв, Боярчуков та Партнери”.  До цього Роман понад 8 років працював у не менш відомій юридичній фірмі “Лавринович і Партнери”. 

Роман автор української частини ПДВ огляду авторитетного міжнародного податкового бюро IBFD, автор податкового блогу U-Tax Blog та член ради Комітету з податкового та митного права Асоціації правників України. 

У складі нашої команди Роман очолюватиме податкову практику. Роман консультуватиме клієнтів з питань українського і міжнародного оподаткування, а також з питань подання електронних декларацій чиновниками. Крім того, Роман буде представляти інтереси клієнтів у спорах з податковими органами, включаючи кримінальні провадження у справах про податкові злочини. 

Вітаємо Романа у нашій команді!  

Розповісти друзям: G+ FB Twitter

ШВИДКО ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

Терміново потрібна консультація? Залиште повідомлення у цій формі і ми з Вами зв'яжемося.